Skip to content Skip to footer
Hurry up! New courses will start on
February 17, 2023

Let your dreams take a flight

At this academy, the instructors are 100% committed to providing the highest quality flight training. We guarantee a supportive and friendly environment with a motivating professional team.

  • Beginners
  • Overseas
  • Degree
  • Hobby

Our courses and programs

Students about the training team

Bence bir bireyin havayolu pilotu olması demek yalnızca uçuş okulunda ya da uçuş akademisinde eğitim alıp mezun olması değil, başlangıçtan itibaren kokpitteki yerini alana kadar tamamen akademik temellere dayandırılmış bir eğitim programını takip etmiş olmasıdır. Ben bu harika imkanı Ewery Air sayesinde buldum. İhtiyacım olan tüm bilgi, birikim ve tecrübeye her zaman bir telefon kadar yakındım.

Bir buçuk yıl süren uçuş okulu eğitimim boyunca ve daha sonrasında havayolu alım süreçlerindeki tüm aşamalarda Ewery Air desteği her zaman yanımda oldu. En sonunda mavi gökyüzüne uzanan bu yolda Ewery Air ailesinin bir ferdi olduğum için çok şanslıyım.

Coşkan Özdemir

Coşkan Özdemir

EAYönlendirmeleri ve yardımları için eweryair a çok teşekkürler. Gayet profesyonel bi yardımı aile sıcaklığında, sizi her şeye en iyi şekilde hazırlayan işinde ve sektörde uzman kişilerin profesyonelliği ile alıyorsunuz. Teşekkürler eweryair…

Ali

Ali

Ucus okullarının profesyonel çalışmasından, değerli deneyimleriyle hep bir adım önde eğitim almanızı sağlamanıza, bazen de güzel sohbetlerle motivasyonunuzu arttırmasına, işe giriş aşamasındaki inanılmaz destekleriyle, daha saymakla bitmeyen, sizi bu aşamada özel kılacak bir çok donanımı sağlamalarıyla iyi ki diyeceğiniz özel bir kuruluş. Sonsuz teşekkürler.

Şeref

Şeref

Graduates hired

Our aircraft

Get in touch
with us

1.800.123.45.67

Working hours:Monday — Friday: 8.00am - 9.00pm

Medisson Airport

2105 S Medisson avePembroke Pines, FL 28260