Skip to content Skip to footer

Video

Slider

Audio

Progress Bar

Graphic design
82%
HTML5 & CSS3
95%
Web design
77%
WordPress
88%

Prices

CPL

Commercial pilot license

Starting Oct 26, 2019, 6 months
This license permits the holder to act as a pilot of an aircraft and be paid for his/her work.
$300 /month
RPL

Recreational pilots licence

Starting Nov 15, 2019, 4 months
It authorizes fly light, single-engine aircraft as the pilot in command, without supervision.
$240/month
FIR

Flight instructor rating

Starting Jan 22, 2020, 5 months
A Class 4 Instructor Rating allows pilots to conduct flight training to issue license permits.
$320/month

Bence bir bireyin havayolu pilotu olması demek yalnızca uçuş okulunda ya da uçuş akademisinde eğitim alıp mezun olması değil, başlangıçtan itibaren kokpitteki yerini alana kadar tamamen akademik temellere dayandırılmış bir eğitim programını takip etmiş olmasıdır. Ben bu harika imkanı Ewery Air sayesinde buldum. İhtiyacım olan tüm bilgi, birikim ve tecrübeye her zaman bir telefon kadar yakındım.

Bir buçuk yıl süren uçuş okulu eğitimim boyunca ve daha sonrasında havayolu alım süreçlerindeki tüm aşamalarda Ewery Air desteği her zaman yanımda oldu. En sonunda mavi gökyüzüne uzanan bu yolda Ewery Air ailesinin bir ferdi olduğum için çok şanslıyım.

Coşkan Özdemir

Coşkan Özdemir

EAYönlendirmeleri ve yardımları için eweryair a çok teşekkürler. Gayet profesyonel bi yardımı aile sıcaklığında, sizi her şeye en iyi şekilde hazırlayan işinde ve sektörde uzman kişilerin profesyonelliği ile alıyorsunuz. Teşekkürler eweryair…

Ali

Ali

Ucus okullarının profesyonel çalışmasından, değerli deneyimleriyle hep bir adım önde eğitim almanızı sağlamanıza, bazen de güzel sohbetlerle motivasyonunuzu arttırmasına, işe giriş aşamasındaki inanılmaz destekleriyle, daha saymakla bitmeyen, sizi bu aşamada özel kılacak bir çok donanımı sağlamalarıyla iyi ki diyeceğiniz özel bir kuruluş. Sonsuz teşekkürler.

Şeref

Şeref

Tabs

Skill counter

0
graduates hired
last year
0
professionals
in our team

Let your dreams take a flight!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation
Make an appointment